Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

GERelis The Language School of Wrocław

GERelis The Language School of Wrocław


Życie jest za krótkie na nudne i drętwe kursy

Nauczymy Cię mówić po angielsku, niemiecku, hiszpańsku!


NAJLEPSZE EFEKTY
Native speakerzy i lektorzy, kursy 50:50, zajęcia z „żywym językiem” to nasz sposób na skuteczną naukę języka. Kładziemy duży nacisk na zdolność komunikowania się, poprawną gramatykę, wymowę. W cenie kursu otrzymujesz także pomoce naukowe w języku, którego się uczysz! Nie używamy podręczników!

DOSKONAŁE WARUNKI
Niepowtarzalny wystrój naszej szkoły sprawi, że poczujesz się jak w bajce, a specjalnie wbudowany system wentylacyjny i klimatyzowane pomieszczenia zapewnią rześkość umysłu o każdej porze, bo nauka ma być przyjemnością, a nie katorgą!

BEZPIECZEŃSTWO
Dla bezpieczeństwa Twojego i Twoich bliskich cały obiekt jest monitorowany. Dodatkowo dbając o dobre samopoczucie naszych uczniów, każdego dnia jonizujemy, nawilżamy i jodujemy powietrze, a każde pomieszczenie jest dezynfekowane za pomocą specjalistycznych lamp.

ZNAKOMITA LOKALIZACJA
Szkoła językowa GERelis znajduje się w samym centrum miasta, przy wrocławskim rynku, przy ul. Oławskiej. Dzięki temu w dogodny sposób dojedziesz do nas z każdego miejsca we Wrocławiu, a zostawiając swoją pociechę pod naszą opieką, zawsze miło spędzisz czas. Parking w sąsiednim centrum handlowym: pierwsza godzina gratis, druga 2 zł.

Oferujemy profesjonalne kursy dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Stawiamy nacisk na swobodną komunikację i zajęcia praktyczne. Kursy odbywają się w luźnej atmosferze, w wyjątkowych salach, w towarzystwie naszych zwierzaków.

Kursy dla dzieci

GERelis pomaga dzieciom całkowicie zanurzyć się w języku, stosując metody bezstresowe, niekojarzące się ze szkolną rutyną. Dzięki nam Twoje dziecko pokocha język obcy i otworzy się na wiedzę!

Z wielką satysfakcją obserwujemy, jak nasi mali łowcy przygód zaczynają mówić w języku angielskim, niemieckim lub hiszpańskim!

Po pierwsze: TWORZYMY MAŁE GRUPY

Tworzymy małe grupy (4-6 osób), gwarantuje to z jednej strony interakcję z rówieśnikami, a z drugiej strony pozwala zawsze nauczycielowi na poświęcenie każdemu z uczniów pełnej uwagi w maksymalnie efektywny sposób.

Po drugie: MÓWIMY TYLKO W JĘZYKU OBCYM

Nasi nauczyciele są rodzimymi użytkownikami języka, którego uczą, z dziećmi komunikują się tylko po angielsku, niemiecku,hiszpańsku lub rosyjsku. Każde z dzieci już od pierwszego dnia zajęć ma możliwość całkowicie zanurzyć się w języku obcym.

Po trzecie: GRUPY DOSTOSOWANE WIEKIEM

Zawsze uwzględniamy kryterium wiekowe uczestników. Przyjmujemy dzieci już od 2 roku życia, przy czym górna granica to 9 lat. Starsze dzieci kwalifikujemy na zajęcia przeznaczone dla młodzieży, równie ciekawe i zajmujące.


Kursy dla dorosłych

języka NIEMIECKIEGO, ANGIELSKIEGO i HISZPAŃSKIEGO.

Wykorzystujemy techniki i metody nauczania rozwijające wszystkie cztery zdolności językowe: pisanie, czytanie, mówienie i rozumienie ze słuchu.

Kursy indywidualne
Zajęcia 1-1. Koncentrujemy się tylko i wyłącznie na Tobie. Poświęcamy Ci całą uwagę i dostosowujemy tempo nauczania. Takie zajęcia bardzo często dają bardzo szybkie efekty w postaci przełamania bariery językowej! Zajęcia przystosowane dla odpowiedniego poziomu języka, prowadzone przez doświadczonych native speakerów oraz lektorów. Zajęcia mają rozwinąć praktyczną znajomość języka poprzez mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie.  O częstotliwości zajęć sam decydujesz! Sposób nauczania w GERelis jest innowacyjny i niesztampowy, a język, którego uczymy to prawdziwy język, a nie książkowy bełkot. Nie korzystamy z żadnych książek do nauki języków, wszystkie materiały, które otrzymasz w cenie kursu, to zbiór najlepszych pomocy naukowych, opracowywany przez parę lat. Dzięki temu odnajdziesz się w realnych sytuacjach i nabierzesz swobody w komunikowaniu się! Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów!

MAŁE GRUPY
Po pierwsze: mała liczba osób w grupie (4-6 osób) daje każdemu możliwość swobodnego wypowiadania się, a lektorom indywidualnego podejścia do kursanta. Kierujemy uwagę na Twoje zainteresowania i cele.

JEDEN SEMESTR = JEDEN POZIOM
Po drugie: jeśli chcesz nauczyć się praktycznej stylistyki języka i już po jednym semestrze przejść na wyższy poziom zaawansowania – zapraszamy do naszej szkoły.

Autorski program
Po trzecie: nie używamy żadnych podręczników czy książek do nauki języków obcych. Opracowujemy materiały na potrzeby konkretnych kursów we własnym zakresie.Twoje pytania i opowiemy wszystkie szczegóły


Oferta dla firm

 Język jest dziś narzędziem pracy, nie zwlekaj więc i zapewnij swoim pracownikom profesjonalne kursy językowe, podnieś ich kwalifikacje i pomóż w ich rozwoju zawodowym.

Uczymy szybko i efektywnie, korzystamy z bardzo różnorodnych metod, które sami sprawdziliśmy i udoskonaliliśmy przez lata.

Oferujemy szeroki wachlarz kursów i szkoleń językowych dla firm i biznesu, na każdym poziomie zaawansowania, indywidualnie lub w grupach. Zajęcia mogą się odbywać zarówno w relaksującej przestrzeni naszej szkoły, jak i w Twojej firmie.

Przedstaw nam potrzeby swoje i pracowników, a my stworzymy ofertę specjalnie dla Twojej firmy!

W naszej ofercie gwarantujemy:

  • Autorski program nastawiony na komunikację,
  • Wysoką skuteczność i szybkie efekty,
  • Słownictwo profesjonalne i biznesowe,
  • Indywidualne podejście,
  • Niesztampowe metody,
  • Doświadczonych lektorów polskich i native speakerów,
  • Żadnych ukrytych kosztów, nie korzystamy z podręczników, zapewniamy własne materiały do nauki,
  • Elastyczność oferty, którą dopasujemy do Twoich potrzeb!

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Kursy na uczelni:

języka angielskiego
języka hiszpańskiego
języka niemieckiego

Języki na uczelni:

angielski, hiszpański, niemiecki

Główny adres uczelni


godziny otwarcia sekretariatu:
pn – czw 12.00 – 20.00
pt 12.00 – 19.00

GODZINY PRACY SEKRETARIATU
W OKRESIE FERII i WAKACJI
pn – pt 14.00-18.00

Jak do nas trafić

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane