Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Z indeksem na Lecha

Lech Poznań zaprasza wszystkich poznańskich studentów za pół ceny na październikowe mecze T-Mobile Ekstraklasy rozgrywane przy Bułgarskiej. Dodatkowo wszyscy nowi, 1-roczni studenci poznańskich uczelni mogą wejść na najbliższy mecz z Piastem Gliwice, który rozegrany zostanie 6 października za 1 zł.

W październiku w stolicy Wielkopolski rok akademicki rozpoczyna ponad 130 tysięcy studentów, którzy oprócz możliwości zdobycia wiedzy i doświadczenia, poznają również uroki życia w Poznaniu. To tutaj nawiązują się przyjaźnie na całe życie, dlatego Lech Poznań zaprasza wszystkich studentów na październikowe mecze Kolejorza!

W ramach akcji „Studencki październik”, ponad 30 tysięcy studentów pierwszego roku, którzy właśnie rozpoczynają naukę w Poznaniu będzie mogło wejść na mecz Lecha z Piastem Gliwice za symboliczną złotówkę. Aby zakupić bilet w tej cenie wystarczy okazać swoją legitymację studencką I roku w momencie zakupu biletu lub wysłać skan legitymacji mailem na adres bilet@bilety.lechpoznan.pl, gdy zdecydujemy się na zakup przez internet. Maila ze skanem legitymacji należy wysłać minimum 3 dni przed zakupem biletu.

Jednocześnie Lech Poznań zaprasza do zakupu biletu za 50% ceny wszystkich studentów poznańskich uczelni. Promocyjne ceny wejściówek obowiązywać będą na spotkania z Piastem Gliwice i Jagiellonią Białystok. Każdy z studentów może skorzystać z promocji, a warunkiem jest jedynie okazanie ważnej legitymacji studenckiej jednej z poznańskich (publicznych lub niepublicznych) uczelni. Niższa cena dotyczy wszystkich biletów poza miejscami Silver i Gold. Klub przygotował sektory dedykowane studentom, choć będą oni mogli wybierać miejsce z puli wszystkich dostępnych na stadionie.

„Chcemy przywitać wszystkich nowych studentów rozpoczynających naukę w Poznaniu. Niewiele jest bardziej poznańskich miejsc niż stadion przy Bułgarskiej, a Lech jest wizytówką całej Wielkopolski, dlatego będziemy zaszczyceni mogąc tutaj ugościć studentów, odkrywających uroki życia w Poznaniu. Przyszedł czas na to byście i Wy poczuli się tutaj jak w domu” – powiedział Bartosz Skwiercz, dyrektor komunikacji i marketingu Lecha Poznań.

Przypominamy, że warunkiem zakupu biletu na mecze Lecha Poznań jest posiadanie karty kibica, którą można bezpłatnie wyrobić w kasach stadionu. Osoby jej nie posiadające powinny wyrobić kartę przynajmniej jeden dzień przed wybranym meczem. Kartę można również zamówić przez internet. Szczegóły na kartakibica.lechpoznan.pl. Bilety na spotkania Kolejorza można zakupić w kasach stadionu, punktach partnerskich (adresy punktów na bilety.lechpoznan.pl) oraz przez internet. Kasy stadionu czynne są od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 – 19:00 a w sobotę w godz. 10:00 – 19:00.

Partnerami akcji „Studencki Październik”Miasto Poznań, Uniwersytet Adama Mickiewicza, Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu oraz Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu.

Zaproszenie oraz promocja dotyczą studentów wszystkich poznańskich uczelni oraz ich oddziałów zamiejscowych na terenie województwa wielkopolskiego. 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane