Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Trwa rekrutacja w WSZ „Edukacja” we Wrocławiu

Sześć kierunków studiów licencjackich, trzy kierunki studiów magisterskich i ponad 30 kierunków studiów podyplomowych. Tak przedstawia się bogata oferta WSZ „Edukacja” na rok akademicki 2013/14.

Zapraszamy na studia do WSZ „Edukacja” i przypominamy wszystkim kandydatom o obowiązujących promocjach i zniżkach na studia stacjonarne (dzienne) i niestacjonarne (zaoczne).

http://wszedukacja.pl/dla-kandydatow/oplaty-za-studia-i-promocje/#promocje

Kandydaci mogą tez korzystać ze specjalnego serwisu, w którym znajdą wszystkie niezbędne informacje o studiach w WSZ „Edukacja”, wzory podań i dokumentów, a także przeczytają o poszczególnych kierunkach. W serwisie dla kandydatów znajdują się także wszystkie informacje o opłatach za studia.

http://wszedukacja.pl/dla-kandydatow/

Wszelkich szczegółowych informacji dla kandydatów na studia I i II stopnia udziela Dział Rekrutacji, tel. 71 37 72 116-117, rekrutacja@edukacja.wroc.pl, a dla kandydatów na studia podyplomowe: dział Studiów Podyplomowych, 71/ 37 72 128 lub 135, podyplomowe@edukacja.wroc.pl

Zapraszamy również do kontaktu z Opiekunem Kandydata WSZ „Edukacja”. Na stronie http://rekrutacja.wszedukacja.pl/ wystarczy podać swój numer telefonu lub adres e-mail, a Opiekun Kandydata w ciągu 48 godzin odpisze lub oddzwoni i odpowie na wszystkie pytania związane ze studiami
i rekrutacją. 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane