Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Studentki DSW organizują półkolonie dla dzieci w Kłodzku

Studentki pedagogiki Wydziału Zamiejscowego Dolnośląskiej Szkoły Wyższej w Kłodzku: Beata Kwiatkowska i Maja Zapała, zapraszają dzieci w wieku od 5 do 8 lat do udziału w półkolonii „Ogrody Dziecięce”.

„Ogrody Dziecięce”, to nasz autorski projekt, czyli półkolonie, podczas których oprócz zabawy, zapewniamy uczestnikom zajęcia rekreacyjno-sportowe, plastyczne, artystyczne, taneczne, językowe i muzyczne – zachęca Beata Kwiatkowska, współorganizatorka półkolonii. Organizatorki zapewniają dzieciom codziennie ciepły posiłek w porze obiadowej oraz wyjścia na basen. – Uprzyjemniając wakacyjny czas dzieciom będziemy organizowały też wędrówki pod hasłem: Poznaję swoje miasto – dodaje Kwiatkowska. Zapisy trwają do 6 lipca. Zajęcia dla dzieci planowane w godzinach od 8:00 do 15:30 w dwóch terminach: od 11 do 29 lipca 2011 r. lub 2. termin – od 1 do 19 sierpnia 2011 r.

Spotkanie organizacyjne dla rodziców odbędzie się 6 lipca o godzinie 18:00, przy ul. Czeskiej 30a/5 w Kłodzku.

Szczegółowych informacji udziela Beata Kwiatkowska, nr tel. 505 768 833

Studentkom, w realizacji projektu, pomoc zagwarantował Burmistrz Miasta Kłodzka i Urząd Miasta Wrocławia. Mogę również liczyć na wsparcie Muzeum Ziemi Kłodzkiej, Twierdzy Kłodzka, Kłodzkiego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji, Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kłodzku, Straży Pożarnej w Kłodzku, Sklepu „ŻABKA” i Europejskiego Forum Młodzieży. 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane