Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Studenci przepytają Jarosława Kuźniara

O sztuce prowadzenia wywiadu, programach na żywo, zachowaniu przed kamerą i sytuacjach kryzysowych, a także pasji podróżowania, blogowaniu i odwadze wyrażania własnych poglądów – na spotkaniu w SWPS Poznań opowie Jarosław Kuźniar. Spotkanie z dziennikarzem TVN 24 odbędzie się 14 listopada o godz. 17.00 przy ul. Kutrzeby 10. Wstęp wolny.

Dziennikarz telewizyjny i radiowy, obecnie związany z TVN 24, Jarosław Kuźniar będzie gościem w SWPS Poznań. Na spotkaniu ze studentami opowie o pracy w telewizji, prowadzeniu porannej audycji na antenie TVN24 i programu X Factor oraz sposobach na interesujące wywiady, które od niedawna przeprowadza dla tygodnika Wprost.

W czwartek, 14 listopada studenci dziennikarstwa z poznańskiego wydziału SWPS, młodzież poznańskich szkół oraz wszyscy zainteresowani tematyką mediów będą mogli wziąć udział w spotkaniu z Jarosławem Kuźniarem. Zapisy grupowe prowadzone są poprzez internetowy formularz na stronie www.swps.pl/strefa-mlodziezy w zakładce Poznań. Zgłoszenia indywidualne należy wysyłać na adres: magdalena.czech@swps.edu.pl.

Spotkanie odbywa się w ramach Forum Transfery Wiedzy, którego celem jest spotkanie studentów i absolwentów z praktykami konkretnych dziedzin kierunków studiów.

Więcej informacji: www.swps.pl/poznan . 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane