Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Obozy językowe za granicą, zagraniczne kursy językowe

LEKTOR od 29 lat oferuje wyjazdy na kursy językowe za granicę.

Jest to najbardziej efektywny sposób nauki języków. Uczysz się języka nie tylko na kursie językowym,  ale także w sklepie, na ulicy, podczas zwiedzania Londynu, Paryża czy Rzymu. Taki wyjazd na obóz językowy za granicą to niezapomniane wrażenia i szybkie postępy językowe. Kursy językowe za granicą przeznaczone są dla dorosłych i młodzieży  w każdym wieku. Obozy językowe za granicą są dla młodzieży i dzieci.

Możesz uczyć się angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego czy  francuskiego w międzynarodowym towarzystwie na wybranym kursie językowym za granicą .

Nasze zagraniczne szkoły językowe gwarantują nowoczesne metody nauczania języków obcych, dzięki którym zauważysz szybkie postępy w komunikacji. Zwiedzisz świat i poznasz ciekawych ludzi.

Jak wyglądają zajęcia językowe

Nauka na kursach zagarnicznych odbywa się w grupach międzynarodowych przy zastosowaniu nowoczesnych podręczników i pomocy dydaktycznych. Lektorami są wyłącznie wykwalifikowani lektorzy  zagranicznej szkoły (native speakers). Po zajęciach można korzystać z laboratorium językowego, centrum komputerowego, biblioteki...

Gdzie mieszkają uczestnicy

Szkoły językowe za granicą zapewniają zakwaterowanie u starannie dobranych miejscowych rodzin lub w akademikach / domach studenckich, zwanych rezydencjami. Szkoła zagraniczna gwarantuje także całodzienne wyżywienie lub śniadania i obiadokolacje z możliwością wykupienia tanich lunchów na terenie szkoły. Możliwe jest również zakwaterowanie w hotalach.

Czas wolny

Oprócz codziennych lekcji języka zagraniczne szkoły językowe organizują bogaty program zajęć sportowych (basen, siatkówka, koszykówka, squash itp.), towarzyskich (wieczory międzynarodowe, dyskoteki, barbecue, wieczory filmowe itp.) oraz całodniowe i półdniowe wycieczki w ciekawe miejsca. Zaletą kursów zagarnicznych jest możliwość używania języka przez cały dzień.

więcej...
 

Powiązane artykuły

AKREDYTACJA MEN dla LEKTORA

Szkoła Języków Obcych LEKTOR otrzymała w lutym 2009 Akredytację Ministerstwa Edukacji i Nauki.

czytaj dalej

Co zyskasz dzięki aplikacji e-lektor.com

Kursy językowe online - zacznij mówić na temat

czytaj dalej

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane