Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Nowy partner Wyższej Szkoły Handlowej z Oviedo w Hiszpanii!

[b]Już od następnego roku studenci Zarządzania, Turystyki i rekreacji, Finansów i rachunkowości oraz Europeistyki będą mogli uczyć się w stolicy Asturii w ramach programu ERASMUS. To efekt porozumienia o współpracy, zawartego pomiędzy uczelniami, które podpisane zostało 26 lipca 2010 roku na Uniwersytecie w Oviedo. Umowę z tym prestiżowym uniwersytetem sfinalizowana została przez Martę Kłosowską – Koordynatorkę Programu Erasmus oraz Anetę Rawecką – Dyrektor Marketingu Wyższej Szkoły Handlowej.[/b]

Oviedo to zadbany i gwarny ośrodek uniwersytecki o barwnej ponadtysiącletniej historii. Spacerując uliczkami miasta trudno oprzeć się wrażeniu, że czas zatrzymał się kilkaset lat temu. Ludzie żyją tu spokojnie i bez pośpiechu. Wszyscy są dla siebie serdeczni i przyjaźni nie słychać narzekań, ma się uczucie jakby świat poza Oviedo nie istniał.

"Wyruszyłem z gigantycznego, tłumnego i hałaśliwego miasta i przybyłem tu, gdzie wszystko jest starodawne, zadbane i przyjemne, egzotyczne, jakby nie z tego świata" - powiedział niedawno Woody Allen, porównując stolicę Hiszpanii do stolicy Asturii. To właśnie Oviedo jest ulubionym miejscem reżysera, to tutaj nakręcona została cześć filmu: „Vicky Cristina Barcelona” – ta najpiękniejsza część.

Zachęcamy studentów do zapoznania się ze szczegółową ofertą studiów w ramach programu ERASMUS na Universidad de Oviedo na stronie www.uniovi.es oraz w Biurze Współpracy Zagranicznej Wyższej Szkoły Handlowej.

Więcej Informacji na stronie www.handlowa.eu 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane