Informator o Szkołach Wyższych, Policealnych i Językowych

Bezpłatne warsztaty przedmaturalne z matematyki

Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu informuje, że organizuje bezpłatne warsztaty z matematyki. Mają one na celu przygotowanie uczniów do zdania egzaminu dojrzałości z tego przedmiotu. W związku z tym, że matematyka sprawia wielu uczniom znacznie większe trudności niż pozostałe przedmioty Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu daje możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach.

W ubiegłym roku 21,5% uczniów z Podkarpacia nie zdało matury z matematyki. Z tego powodu wielu uczniów nie mogło podejść do egzaminów na studia. Program warsztatów jest zatem tak dostosowany, by zarówno słabsi uczniowie, jak i Ci, którzy chcą utrwalić matematyczną wiedzę mogli jak najwięcej skorzystać z zajęć.

Warsztaty odbędą się w dniach 29 marca 2012 r. oraz 2, 12, 16, 19 i 23 kwietnia 2012 r. w godz. 16.00 - 18.15. Dokładny harmonogram zamieszczam w załączniku. Jest on również dostępny na naszej stronie internetowej www.pwsw.eu.

Zapraszamy do udziału w warsztatach! Chętni uczniowie proszeni są o wypełnienie deklaracji uczestnictwa i wysłanie jej na adres: kursy@pwsw.pl

Osobą koordynującą warsztaty jest mgr Małgorzata Sielska (tel. 16 73 55 203, kursy@pwsw.pl). 

Polecane Uczelnie

Najczęściej Oglądane