Dodaj tą szkołę do ulubionych!

Informacje kontaktowe

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa

Telefon:
22 45 72 300, 22 45 72 400

Fax:
22 45 72 303

Adres e-mail:
rekrutacja@vistula.edu.pl

Adres www:
www.vistula.edu.pl

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Dlaczego warto u nas studiować
Wybierz studia w Akademii Finansów i Biznesu Vistula!

To renomowana Uczelnia o ugruntowanej pozycji na rynku edukacyjnym, stworzona przez najlepszych ekspertów w Polsce. Ściśle współpracuje z firmami i wspiera biznesową przedsiębiorczość studentów, czym wyróżnia się na polskim rynku edukacyjnym.

Otrzymasz dyplom prestiżowej uczelni

Akademia Finansów i Biznesu Vistula znajduje się w pierwszej piątce najlepszych niepublicznych uczelni wyższych, według rankingu Perspektyw 2015.
 • Według redakcji Home & Market Uczelnia jest Najlepszym Partnerem w Biznesie spośród szkół wyższych w Polsce

 • Wysoki poziom nauczania gwarantują akredytacje organizacji reprezentujących środowisko akademickie na arenie międzynarodowej:

  The World Council and Assembly on Cooperative Education:
  jedyna organizacja całkowicie poświęcona nauce zintegrowanej
  z pracą;

  International Association of Universities:
  międzynarodowe stowarzyszenie instytucji szkolnictwa wyższego;
  CEEMAN:
  jedna z najbardziej prestiżowych akredytacji w dziedzinie zarządzania, jakie są przyznawane szkołom wyższym.
Uczysz się od wybitnych ekspertów
 • W Grupie Uczelni Vistula masz dostęp do wybitnych ekspertów, mających realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne, oraz aktywnych badaczy. Wykładają tu m.in. prof. Krzysztof Rybiński – b. wiceprezes NBP, prof. Andrzej Olechowski – b. minister finansów, b. minister spraw zagranicznych, prof. Longin Pastusiak – b. wiceprezydent Zgromadzenia Parlamentarnego NATO, prof. Jerzy M. Nowak – wiceprzewodniczący Rady Wykonawczej Stowarzyszenia Euro-Atlantyckiego, prof. dr hab. Paweł Bożyk – członek Senatu Uniwersytetu Narodów Zjednoczonych w Tokio, prof. Jan Fazlagić – ekspert w zakresie zarządzania wiedzą, edukacją, kreatywnością, innowacyjnością oraz zarządzania kapitałem intelektualnym, prof. Roman Fulneczek – b. prezes zarządu PZU czy Towarzystwa Ubezpieczeniowego Daewoo, dr Marek Kulczycki – b. prezes zarządu Deutsche Bank PBC S.A., dr Aleksandra Wiktorow – Rzecznik Ubezpieczonych, b. wiceminister pracy.

 • Naszą kadrę naukowo-dydaktyczną tworzą przede wszystkim praktycy, którzy zdobyli doświadczenia w renomowanych firmach i instytucjach.

 • Współpraca z wybitnymi naukowcami z ośrodków akademickich na całym świecie gwarantuje, że program edukacji odpowiada na prawdziwe potrzeby globalnego rynku pracy.
Studiujesz w międzynarodowym środowisku
 • Masz liczne możliwości wyjazdów na zagraniczne staże i projekty edukacyjne m.in. do Niemiec, Hiszpanii czy Turcji.

 • Możesz wziąć udział w programie międzynarodowej wymiany studentów Erasmus współrealizowanym z uniwersytetami z ponad 30 krajów.

 • Weźmiesz udział w wykładach gościnnych profesorów z całego świata.

 • AFiBV organizuje dodatkowo International Week, podczas którego przez cały tydzień studenci uczęszczają na wykłady profesorów z zagranicy.

 • Wysoki stopień umiędzynarodowienia Uczelni podkreśla wyróżnienie za najlepszą promocję międzynarodową w ramach konkursu Genius Universitatis 2014, organizowanego przez Perspektywy.

University of London

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest pierwszą i jedyną uczelnią w Polsce, która oferuje studia prowadzone w ramach University of London International Programmes. Studenci nie tylko z Polski, ale i z zagranicy mogą zdobyć prestiżowy dyplom jednej z najlepszych uczelni na świecie. Do wyboru jest aż 8 kierunków studiów o profilu biznesowym i ekonomicznym.
Nie musisz już wyjeżdżać z Polski, żeby studiować kierunki prowadzone przez University of London International Programmes. Akademia Finansów i Biznesu Vistula daje ci tę niepowtarzalną możliwość otrzymania najlepszego wykształcenia na świecie i dyplomu University of London.


Uczelnia wspiera Twój rozwój zawodowy
 • Uczelnia prowadzi nowatorski program łączący świat biznesu z edukacją COOP-EDU, w ramach którego współpracuje z takimi markami jak: Cyfrowy Polsat, Radwag, Plus. Oznacza to, że możesz zrealizować praktyki i staże w firmach partnerskich i zdobyć nie tylko solidną wiedzę teoretyczną, ale także znakomite przygotowanie praktyczne, które jest obowiązkowym elementem edukacji w Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

 • AFiBV oferuje Ci udział w programach stypendialnych, praktykach zawodowych, masz także możliwość uczestniczenia w projektach międzynarodowych, realizowanych np. w Chinach.

 • Pod opieką prof. Krzysztofa Rybińskiego na Uczelni działa studencka spółka Academic Force, zajmująca się realizacją badań dla firm zewnętrznych.

 • Odbywa się tu także JOB SPOT – pierwsze w Polsce zorganizowane przez studentów wykłady ze specjalistami środowiska biznesowego oraz dni otwarte pracodawców.

 • Prowadzimy Globalizer ‒ jedyny w Polsce program, w ramach którego, zagraniczni studenci piszą prace dyplomowe w postaci projektów wspierających polskie firmy przy uruchomieniu działalności w państwie, z którego pochodzą.

Studia mobilne

Studia mobilne doskonale przygotowują do pracy zawodowej, ponieważ najlepiej odzwierciedlają jej charakter – wynika z badania realizowanego na zlecenie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. AFiBV od października 2014 uruchamia studia mobilne na kierunkach finanse i rachunkowość, ekonomia oraz zarządzanie. Z platformy m-Vistula możesz korzystać w dowolnym miejscu i czasie z każdego urządzenia – komórki, tabletu i komputera. Więcej informacji TUTAJStypendia pomogą Ci w opłaceniu czesnego

Na uczelni możesz zdobyć stypendia, które pomogą Ci w opłaceniu czesnego.
Możesz otrzymać stypendium socjalne, stypendium rektora dla najlepszych studentów, zapomogę, stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych czy stypendium ministra za wybitne osiągnięcia.


Rozwiniesz nie tylko umysł, ale i ciało

Lubisz sport? W Vistuli do dyspozycji studentów jest hala sportowa o powierzchni ponad 600 m2, przystosowana do gry w koszykówkę, siatkówkę, piłkę nożną halową, badmintona i aerobiku (nagłośnienie).

Nie musisz już szukać sali, jeśli chcesz pograć. Skorzystaj z hali w Vistuli. Ćwiczysz na siłowni? W budynku uczelni znajdziesz nowoczesny, profesjonalny sprzęt, który pomoże ci nie tylko nabrać kondycji fizycznej, ale również wymodelować sylwetkę. Możesz trenować, ile tylkochcesz i potrzebujesz.

Zapewnimy Ci wygodne studiowanie

Na 25 tys. m2 znajdziesz wszystko, co jest ważne dla wygodnego studiowania: klimatyzowane wnętrza, aule na kilkaset osób, przestronne sale dydaktyczne, czytelnię, bibliotekę, siłownię, halę sportową, 2 restauracje serwujące dania i przekąski z różnych stron świata.

W ciepłe dni możesz się zrelaksować na pełnym zieleni, przestronnym dziedzińcu wokół uczelni. Budynek jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.Najczęściej oglądane prezentacje:

1. Uniwersytet Wrocławski
Wrocław, dolnośląskie
2. Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
Warszawa, mazowieckie
3. Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego WAT
Warszawa, mazowieckie
4. Akademia Humanistyczna im. Aleksandra Gieysztora
Pułtusk, mazowieckie
5. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Wrocław, dolnośląskie
6. Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Toruń, kujawsko-pomorskie
7. Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania
Łódź, łódzkie
8. Dolnośląska Szkoła Wyższa
Wrocław, dolnośląskie
9. Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
Lublin, lubelskie
10. Policealne Studium Aktorskie im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
11. Akademia Morska w Szczecinie
Szczecin, zachodniopomorskie
12. Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie
Szczytno, warmińsko-mazurskie
13. Akademia Makijażu Mokotowska
Warszawa, mazowieckie
14. Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu
Poznań, wielkopolskie
15. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Poznań, wielkopolskie
16. Politechnika Częstochowska
Częstochowa, śląskie
17. Uniwersytet Łódzki
Łódź, łódzkie
18. Lotnicza Akademia Wojskowa
Dęblin, lubelskie
19. Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu
Wrocław, dolnośląskie
20. Akademia Morska w Gdyni
Gdynia, pomorskie
21. Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej
Warszawa, mazowieckie
22. Policealne Studium Zawodowe Plastyczne STUDIO SZTUKI
Warszawa, mazowieckie
23. Uczelnia Łazarskiego
Warszawa, mazowieckie
24. Szkoła Projektowania i Reklamy Policealne Studium Zawodowe
Łódź, łódzkie
25. Szkoła Policealna Integracyjna Masażu Leczniczego nr 2 w Krakowie
Kraków, małopolskie
26. Krakowskie Szkoły Artystyczne
Kraków, małopolskie
Ranking szkół WPROST
Copyright © 2018 pcart | Design: Kacper Kuciński | Webdeveloper: Piotr Dziembor | CMS: Łukasz Piec