Tu jesteś: Start Aktualnosci

Wyniki konkursu w ramach projektu Informatyka + w WWSI

Wtorek, 26 Październik 2010, 11:09

W dniu 13 października 2010 r. w siedzibie Warszawskiej Wyższej Szkoły
Informatyki przy ul. Lewartowskiego 17 odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu Informatyka - moja pasja oraz konkursu na najlepszy projekt kalendarza szkolnego na rok 2010/2011 organizowanych w ramach projektu Informatyka + - Ponadregionalny program rozwijania kompetencji uczniów szkół ponadgimnazjalnych w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych.

czytaj dalej

A propos PR…

Piątek, 22 Październik 2010, 11:59

Taką nazwę będą nosić comiesięczne, otwarte spotkania poświęcone problematyce public relations – dziedziny zwanej „Piątą władzą”.

czytaj dalej

Ekstremizm we współczesnej Europie – przejawy, wyzwania, zagrożenia

Środa, 06 Październik 2010, 09:29

W dniach 6–7 października 2010 roku, Instytut Bezpieczeństwa i Spraw Międzynarodowych DSW organizuje międzynarodową konferencję naukową dotyczącą problematyki współczesnego ekstremizmu.

czytaj dalej

Nowy kierunek studiów II stopnia – bezpieczeństwo narodowe w DSW

Piątek, 01 Październik 2010, 09:49

Instytut Bezpieczeństwa i Spraw Międzynarodowych Dolnośląskiej Szkoły Wyższej jeszcze w tym roku uruchamia rekrutację na studia II stopnia na kierunku bezpieczeństwo narodowe na rok akademicki 2010/2011.

czytaj dalej

Akredytowane Centrum Egzaminacyjne LCCI w Dolnośląskiej Szkole Wyższej

Wtorek, 28 Wrzesień 2010, 10:10

Od nowego roku akademickiego 2010/2011 studenci, pracownicy Uczelni i wszystkie osoby zainteresowane będą mogły zdobyć certyfikat LCCI w Dolnośląskiej Szkole Wyższej, który jest rozpoznawanym na całym świecie świadectwem kompetencji językowych w dziedzinie biznesu.

czytaj dalej

Kapitał ludzki jest najważniejszy! Konferencja WSH i DIG

Środa, 22 Wrzesień 2010, 14:06

Jak zarządzać zasobami ludzkimi? Jakie wyzwania stoją dziś przed menedżerami przy zarządzaniu personelem? Dlaczego kapitał ludzki w przedsiębiorstwie jest tak ważny?

czytaj dalej

Podkarpackie Spotkania Edukacyjne 2010

Wtorek, 21 Wrzesień 2010, 12:41

Podkarpackie Spotkania są imprezą składającą się z czterech jednodniowych Targów Edukacyjnych.

Miasta Spotkań Edukacyjnych 2010

czytaj dalej

Przedłużona rekrutacja na studia doktoranckie z pedagogiki w DSW

Środa, 08 Wrzesień 2010, 13:27

Do końca września 2010 r. Wydział Nauk Pedagogicznych Dolnośląskiej Szkoły Wyższej przedłużył rekrutację na pierwszy rok niestacjonarnych studiów doktoranckich z zakresu pedagogiki.

czytaj dalej

Dni Otwartych Drzwi w WSH

Środa, 01 Wrzesień 2010, 10:23

W dniach 10-11 września 2010 r., Kolegium Studiów Podyplomowych Wyższej Szkoły Handlowej organizuje dla wszystkich zainteresowanych DNI OTWARTYCH DRZWI.

czytaj dalej

Absolwentka Turystyki z WSH promuje Polskę z żaglowca!

Piątek, 20 Sierpień 2010, 13:40

Zaczęli od Rostocku, później był Amsterdam, Antwerpia, po drodze nieplanowany brytyjski Brixham i francuski Brest. A to tylko część spośród 23 miast w całej Europie, jakie odwiedzą uczestnicy rejsu „Promujmy Polskę Razem”, na pokładzie słynnego Fryderyka Chopina. Wrocławskich studentów reprezentuje m.in. Beata Korwin Małaczyńska absolwentka Turystyki i rekreacji z Wyższej Szkoły Handlowej.

czytaj dalej

Odkryj wirtualny świat Dolnośląskiej Szkoły Wyższej

Środa, 11 Sierpień 2010, 12:27

Interaktywna platforma DokonajWyboru.pl jest autorskim projektem sześciorga studentów z kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna, specjalność media cyfrowe w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Klaudia Grohs, Paulina Supeł, Paweł Madeja, Krzysztof Mossakowski, Mateusz Supeł i Rafał Pabierowski, czerpiąc inspiracje z praktyk uczelni zagranicznych, postanowili stworzyć projekt, który nie będzie sztampową wycieczką uczelnianymi korytarzami w asyście komentatora. Młodzi twórcy postanowili stworzyć wirtualny świat, w którym użytkownik sam decyduje o prezentowanych mu treściach.

czytaj dalej

Nowy partner Wyższej Szkoły Handlowej z Oviedo w Hiszpanii!

Piątek, 06 Sierpień 2010, 09:16

Już od następnego roku studenci Zarządzania, Turystyki i rekreacji, Finansów i rachunkowości oraz Europeistyki będą mogli uczyć się w stolicy Asturii w ramach programu ERASMUS. To efekt porozumienia o współpracy, zawartego pomiędzy uczelniami, które podpisane zostało 26 lipca 2010 roku na Uniwersytecie w Oviedo. Umowę z tym prestiżowym uniwersytetem sfinalizowana została przez Martę Kłosowską – Koordynatorkę Programu Erasmus oraz Anetę Rawecką – Dyrektor Marketingu Wyższej Szkoły Handlowej.

czytaj dalej

Informatyka jako kierunek zamawiany w WSZ „Edukacja” we Wrocławiu

Czwartek, 05 Sierpień 2010, 13:38

Wyższa Szkoła Zarządzania „Edukacja” otrzyma 4 mln złotych rządowego dofinansowania na rozwój studiów dziennych na kierunku Informatyka. Wniosek naszej Uczelni znalazł się na liście projektów pozytywnie ocenionych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu kierunków zamawianych.

czytaj dalej

Rekrutacja na studia doktoranckie z pedagogiki

Środa, 04 Sierpień 2010, 09:25

Rozpoczęła się rekrutacja na studia doktoranckie z pedagogiki na Wydziale Nauk Pedagogicznych Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, która potrwa do 31 sierpnia 2010 r.

czytaj dalej

Finanse i rachunkowość - nowy kierunek studiów w WSH

Wtorek, 03 Sierpień 2010, 09:08

Finanse i rachunkowość - jeden z najbardziej popularnych i obleganych kierunków studiów pojawił się w ofercie edukacyjnej naszej uczelni. W dobie dynamicznych przemian w Polsce i całej Unii Europejskiej, studia finansów i rachunkowości dają możliwość zdobycia jednego z najbardziej uniwersalnych zawodów.

czytaj dalej

Przewodnik po wrocławskim Rynku oczami amerykańskich studentów

Wtorek, 27 Lipiec 2010, 11:38

27 lipca o godz. 14.00 we wrocławskim Ratuszu odbędzie się prezentacja wyników projektu przygotowanego przez zagranicznych studentów w ramach Międzynarodowej Szkoły Letniej – Experiencing the New Europe -organizowanej przez Międzynarodowy Instytut Studiów nad Kulturą i Edukacją Dolnośląskiej Szkoły Wyższej i College of Brockport, State University of New York (USA).

czytaj dalej

Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy dla WSH

Czwartek, 08 Lipiec 2010, 14:50

Wyższa Szkoła Handlowa już po raz trzeci wyróżniona została certyfikatem. To jedna z najbardziej prestiżowych nagród w regionalnym biznesie.
Przedstawiciele 46 dolnośląskich przedsiębiorstw otrzymali we wtorek, 6 lipca w Filharmonii Wrocławskiej Dolnośląskie Certyfikaty Gospodarcze. Miło nam poinformować, że wśród tegorocznych laureatów znalazła się Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu. Tym samym awansowaliśmy na pozycję lidera wśród dolnośląskich szkół wyższych, jako jedyna Uczelnia w regionie ze złotym certyfikatem gospodarczym!

czytaj dalej

Uniwersytet Gdański kształci PR-owców

Wtorek, 15 Czerwiec 2010, 13:53

Od października 2010 roku, oferta edukacyjna Uniwersytetu Gdańskiego poszerza się o nowe studia podyplomowe „Innowacyjne praktyki public relations”. Atutem studiów jest interdyscyplinarny program, praktyczny wymiar nauki oraz profesjonalna kadra wykładowcy UG oraz eksperci z branży.

czytaj dalej

10 niezbędnych stron WWW dla uczniów i studentów

Wtorek, 15 Czerwiec 2010, 12:01

Komputer Świat uznał stronę Pomaturze.pl jako jedną z 10 niezbędnych dla uczniów i studentów. To witryna „dla osób zastanawiających się co dalej począć ze swoją edukacją po zdaniu matury. Znajdziesz tu adresy szkół wyższych, informacje o rekrutacji, ranking uczelni oraz - ciekawostka - ilustrowane prezentacje kilkuset szkół z całej Polski."

czytaj dalej

Nowoczesna siedziba WSH

Czwartek, 10 Czerwiec 2010, 12:36


Przestronne, naszpikowane nowoczesnym sprzętem sale i multimedialne laboratoria komputerowe, aula wykładowo - konferencyjna na ponad 300 osób, kawiarnia internetowa i specjalna "strefa studenta" to tylko część wyposażenia nowego gmachu Wyższej Szkoły Handlowej, który już od października 2010 roku przyjmie swoich studentów.

czytaj dalej

Konkurs Polskiej Organizacji Turystycznej rozstrzygnięty

Wtorek, 01 Czerwiec 2010, 09:55

Odwiedzą 23 miasta w 8 krajach – wrocławska reprezentacja konkursu POT wyłoniona!
Finaliści konkursu wyruszą w rejs żaglowcem Fryderyk Chopin !

czytaj dalej

Zostań Studentem nowego kierunku w WSH

Wtorek, 01 Czerwiec 2010, 09:44

Absolutna nowość - Bezpieczeństwo wewnętrzne!
Współczesna rzeczywistość uświadamia nam rosnącą potrzebę zapewnienia odpowiedniej organizacji służb cywilnych kraju w sytuacjach kryzysowych. Coraz częściej mamy do czynienia ze zjawiskami zagrażającymi mieszkańcom, takimi jak: katastrofy naturalne, przemysłowe i ekologiczne.

czytaj dalej

20.06.2010 Dzień Otwarty w WSEiZ w Warszawie

Wtorek, 18 Maj 2010, 13:26

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie zaprasza na Dzień Otwarty w dniu 20.06.2010 o godz.16.00 w budynku Uczelni przy Rejtana 16.

W programie m.in. spotkanie z Dziekanami Wydziałów: Architektury, Ekologii i Zarządzania, prezentacje Kół Naukowych Uczelni, wystawa prac studentów Architektury Wnętrz, zwiedzanie Uczelni i inne atrakcje...

Serdecznie zapraszamy!!!

czytaj dalej

Zostań Metro Studentem w WSH

Środa, 05 Maj 2010, 12:32

Zostań Metro Studentem w WSH,
Jedyny taki program w POLSCE!

Rozpoczęła się już rekrutacja do jedynego w Polsce programu METRO STUDENT.
Partner edukacyjny WSH – Jeden z największych koncernów handlowych na świecie Metro Group (Media Markt, Saturn, Real, Makro) wybiera wśród maturzystów na terenie całej Polski kilkunastu przyszłych liderów dla swojej korporacji.

czytaj dalej

Studenckie warsztaty: negocjacje z pracodawcą

Wtorek, 04 Maj 2010, 12:50


Wyższa Szkoła Ekonomiczno - Informatyczna w Warszawie

zaprasza na bezpłatne warsztaty z negocjacji, które są skierowane do studentów wszystkich specjalności i uczelni.

czytaj dalej


poprzednia  | 1 | 2 | ...  | 31 | 32 | 33 | następna

Najczęściej oglądane prezentacje:

1. Uniwersytet Wrocławski
Wrocław, dolnośląskie
2. Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
Warszawa, mazowieckie
3. Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego WAT
Warszawa, mazowieckie
4. Akademia Humanistyczna im. Aleksandra Gieysztora
Pułtusk, mazowieckie
5. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Wrocław, dolnośląskie
6. Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Toruń, kujawsko-pomorskie
7. Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania
Łódź, łódzkie
8. Dolnośląska Szkoła Wyższa
Wrocław, dolnośląskie
9. Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
Lublin, lubelskie
10. Policealne Studium Aktorskie im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
11. Akademia Morska w Szczecinie
Szczecin, zachodniopomorskie
12. Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie
Szczytno, warmińsko-mazurskie
13. Akademia Makijażu Mokotowska
Warszawa, mazowieckie
14. Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu
Poznań, wielkopolskie
15. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Poznań, wielkopolskie
16. Politechnika Częstochowska
Częstochowa, śląskie
17. Uniwersytet Łódzki
Łódź, łódzkie
18. Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych
Dęblin, lubelskie
19. Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu
Wrocław, dolnośląskie
20. Akademia Morska w Gdyni
Gdynia, pomorskie
21. Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej
Warszawa, mazowieckie
22. Policealne Studium Zawodowe Plastyczne STUDIO SZTUKI
Warszawa, mazowieckie
23. Uczelnia Łazarskiego
Warszawa, mazowieckie
24. Szkoła Projektowania i Reklamy Policealne Studium Zawodowe
Łódź, łódzkie
25. Szkoła Policealna Integracyjna Masażu Leczniczego nr 2 w Krakowie
Kraków, małopolskie
26. Krakowskie Szkoły Artystyczne
Kraków, małopolskie
Ranking szkół WPROST
Copyright © 2018 pcart | Design: Kacper Kuciński | Webdeveloper: Piotr Dziembor | CMS: Łukasz Piec