Tu jesteś: Start Aktualnosci

A propos PR… spotkanie z Adamem Łaszynem

Czwartek, 02 Grudzień 2010, 17:14

Adam Łaszyn, szef i założyciel warszawskich agencji Alert Media Communications, MeritumLAB oraz Eskadra Publica, jeden z 50 najbardziej wpływowych Polaków, będzie w najbliższą niedzielę gościem red. Wiesław Gałązki w ramach comiesięcznych spotkań, poświęconych problematyce public relations.

czytaj dalej

Seminarium Mechatroniczne w PWSW w Przemyślu

Czwartek, 02 Grudzień 2010, 13:36

Instytut Mechatroniki Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu ma zaszczyt zaprosić na seminarium techniczne pt. Innowacyjne układy automatyki. Mechatroniczne systemy edukacyjne firmy SMC.

czytaj dalej

Podsumowanie Podkarpackich Spodkań Edukacyjnych 2010

Środa, 24 Listopad 2010, 12:46

Otwarcie Spotkań Edukacyjnych w Dębicy

We wtorek 16 listopada 2010r. rozpoczął się cykl imprez odbywający się pod nazwą Podkarpackie Spotkania Edukacyjne.

czytaj dalej

Woda w konflikcie. Konflikt o wodę.

Środa, 24 Listopad 2010, 09:40

Zapraszamy na spotkanie z Piotrem Sasinem, koordynatorem misji PAH w Sudanie i Justyną Stępień, Dyrektorem PR PAH, które odbędzie się 25 listopada (czwartek) w auli Wydziału Nauk Pedagogicznych DSW.

czytaj dalej

Bezpłatne warsztaty przedmaturalne z matematyki na PWSW w Przemyślu

Poniedziałek, 22 Listopad 2010, 11:23

Z radością zawiadamiamy, iż Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu organizuje bezpłatne warsztaty z matematyki. Mają one na celu przygotowanie uczniów do zdania egzaminu dojrzałości z tego przedmiotu.

czytaj dalej

Rekrutacja na bezpłatne szkolenie dla kobiet !!

Czwartek, 18 Listopad 2010, 10:46

Menedżer Wyższego Szczebla

Choć kobiety stanowią ponad połowę społeczeństwa, a wiele z nich może poszczycić się wykształceniem wyższym niż mężczyźni i doskonałymi kwalifikacjami, nadal trudno im osiągnąć najwyższe stanowiska kierownicze. W 50 notowanych na giełdzie największych spółkach, w każdym z krajów Unii Europejskiej, kobiety zajmują średnio 11% stanowisk menedżerskich wyższego szczebla oraz 4% stanowisk prezesów i szefów rad nadzorczych. Nie znaleziono, oprócz stereotypów, istotnych różnic między kobietami i mężczyznami, które uzasadniałyby ich dyskryminację w zarządzaniu. Rozwiązania ustawodawcze krajów, na rzecz równouprawnienia kobiet powinny wystarczać i nie stanowią barier w przedsiębiorczości i ich awansach kierowniczych. Analiza rzeczywistości jednak upoważnia do stwierdzenia, że w dalszym ciągu kobiety w zarządzaniu mają równe prawa i kompetencje, lecz nierówne szanse. By wspomóc kobiety w ich karierze przygotowano dla nich szkolenia pozwalające uzyskać wiedzę i umiejętności w obszarze zarządzania na wyższym szczeblu kierowniczym.

czytaj dalej

A propos PR… spotkanie z Pawłem Sanowskim

Czwartek, 18 Listopad 2010, 10:36

W ramach comiesięcznych spotkań, poświęconych problematyce public relations, tym razem zapraszamy na warsztaty z Pawłem Sanowskim, współzałożycielem i prezesem Instytutu Monitorowania Mediów.

czytaj dalej

Dni Erasmusa w WSH we Wrocławiu

Wtorek, 16 Listopad 2010, 11:39

Na początku listopada w Wyższej Szkole Handlowej przy ul. Ostrowskiego 22 odbyły się Dni Erasmusa, które cieszyły się dużym zainteresowaniem studentów. Swobodna komunikacja w językach obcych, poznawanie krajów i ich kultur to cenione przez nich praktyczne umiejętności.

czytaj dalej

Zapraszamy do odwiedzenia Podkarpackich Spotkań Edukacyjnych

Wtorek, 09 Listopad 2010, 10:52

Miło nam poinformować, ze w dniach od 16 do 19 listopada 2010 odbywać się będą Podkarpackie Spotkania Edukacyjne – edycja jesienna

czytaj dalej

Seminarium Techniczne na PWSW w Przemyślu

Poniedziałek, 08 Listopad 2010, 11:06

Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu ma zaszczyt poinformować i zaprosić na seminarium techniczne organizowane przez Instytut Mechatroniki PWSW. Temat seminarium: Prezentacja zastosowań dydaktycznych najnowszego systemu MTS CNC CAD/CAM do nauki programowania obrabiarek sterowanych numerycznie.
Spotkanie odbędzie się 18 listopada 2010 r. o godz. 10.00, w Auli Uczelnianej Kolegium Wschodniego PWSW przy ul. Tymona Terleckiego 2.

Szczegółowe informacje uzyskać można w Instytucie Mechatroniki, tel. 16 676 05 48 w. 22.

czytaj dalej

Bezpłatne szkolenia dla nauczycieli zawodu w DSW

Poniedziałek, 08 Listopad 2010, 09:46

Projekt: Dokształcanie nauczycieli – inwestycja w przyszłe pokolenia
Do 20 listopada trwa rekrutacja na bezpłatne szkolenia organizowane przez Dolnośląską Szkołę Wyższą w ramach projektu: „Dokształcanie nauczycieli – inwestycja w przyszłe pokolenia”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Szkolenie adresowane jest do 90 nauczycieli przedmiotów zawodowych z terenu województwa dolnośląskiego.

czytaj dalej

Na najlepsze stypendium do Wrocławia

Środa, 27 Październik 2010, 09:25

Znamy najlepsze programy stypendialne w Polsce. Wśród wyróżnionych fundatorów jest koncern METRO GROUP, który swoim stypendystom finansuje studia w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu oraz zakwaterowanie w stolicy Dolnego Śląska.

czytaj dalej

Wyniki konkursu w ramach projektu Informatyka + w WWSI

Wtorek, 26 Październik 2010, 11:09

W dniu 13 października 2010 r. w siedzibie Warszawskiej Wyższej Szkoły
Informatyki przy ul. Lewartowskiego 17 odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu Informatyka - moja pasja oraz konkursu na najlepszy projekt kalendarza szkolnego na rok 2010/2011 organizowanych w ramach projektu Informatyka + - Ponadregionalny program rozwijania kompetencji uczniów szkół ponadgimnazjalnych w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych.

czytaj dalej

A propos PR…

Piątek, 22 Październik 2010, 11:59

Taką nazwę będą nosić comiesięczne, otwarte spotkania poświęcone problematyce public relations – dziedziny zwanej „Piątą władzą”.

czytaj dalej

Ekstremizm we współczesnej Europie – przejawy, wyzwania, zagrożenia

Środa, 06 Październik 2010, 09:29

W dniach 6–7 października 2010 roku, Instytut Bezpieczeństwa i Spraw Międzynarodowych DSW organizuje międzynarodową konferencję naukową dotyczącą problematyki współczesnego ekstremizmu.

czytaj dalej

Nowy kierunek studiów II stopnia – bezpieczeństwo narodowe w DSW

Piątek, 01 Październik 2010, 09:49

Instytut Bezpieczeństwa i Spraw Międzynarodowych Dolnośląskiej Szkoły Wyższej jeszcze w tym roku uruchamia rekrutację na studia II stopnia na kierunku bezpieczeństwo narodowe na rok akademicki 2010/2011.

czytaj dalej

Akredytowane Centrum Egzaminacyjne LCCI w Dolnośląskiej Szkole Wyższej

Wtorek, 28 Wrzesień 2010, 10:10

Od nowego roku akademickiego 2010/2011 studenci, pracownicy Uczelni i wszystkie osoby zainteresowane będą mogły zdobyć certyfikat LCCI w Dolnośląskiej Szkole Wyższej, który jest rozpoznawanym na całym świecie świadectwem kompetencji językowych w dziedzinie biznesu.

czytaj dalej

Kapitał ludzki jest najważniejszy! Konferencja WSH i DIG

Środa, 22 Wrzesień 2010, 14:06

Jak zarządzać zasobami ludzkimi? Jakie wyzwania stoją dziś przed menedżerami przy zarządzaniu personelem? Dlaczego kapitał ludzki w przedsiębiorstwie jest tak ważny?

czytaj dalej

Podkarpackie Spotkania Edukacyjne 2010

Wtorek, 21 Wrzesień 2010, 12:41

Podkarpackie Spotkania są imprezą składającą się z czterech jednodniowych Targów Edukacyjnych.

Miasta Spotkań Edukacyjnych 2010

czytaj dalej

Przedłużona rekrutacja na studia doktoranckie z pedagogiki w DSW

Środa, 08 Wrzesień 2010, 13:27

Do końca września 2010 r. Wydział Nauk Pedagogicznych Dolnośląskiej Szkoły Wyższej przedłużył rekrutację na pierwszy rok niestacjonarnych studiów doktoranckich z zakresu pedagogiki.

czytaj dalej

Dni Otwartych Drzwi w WSH

Środa, 01 Wrzesień 2010, 10:23

W dniach 10-11 września 2010 r., Kolegium Studiów Podyplomowych Wyższej Szkoły Handlowej organizuje dla wszystkich zainteresowanych DNI OTWARTYCH DRZWI.

czytaj dalej

Absolwentka Turystyki z WSH promuje Polskę z żaglowca!

Piątek, 20 Sierpień 2010, 13:40

Zaczęli od Rostocku, później był Amsterdam, Antwerpia, po drodze nieplanowany brytyjski Brixham i francuski Brest. A to tylko część spośród 23 miast w całej Europie, jakie odwiedzą uczestnicy rejsu „Promujmy Polskę Razem”, na pokładzie słynnego Fryderyka Chopina. Wrocławskich studentów reprezentuje m.in. Beata Korwin Małaczyńska absolwentka Turystyki i rekreacji z Wyższej Szkoły Handlowej.

czytaj dalej

Odkryj wirtualny świat Dolnośląskiej Szkoły Wyższej

Środa, 11 Sierpień 2010, 12:27

Interaktywna platforma DokonajWyboru.pl jest autorskim projektem sześciorga studentów z kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna, specjalność media cyfrowe w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Klaudia Grohs, Paulina Supeł, Paweł Madeja, Krzysztof Mossakowski, Mateusz Supeł i Rafał Pabierowski, czerpiąc inspiracje z praktyk uczelni zagranicznych, postanowili stworzyć projekt, który nie będzie sztampową wycieczką uczelnianymi korytarzami w asyście komentatora. Młodzi twórcy postanowili stworzyć wirtualny świat, w którym użytkownik sam decyduje o prezentowanych mu treściach.

czytaj dalej

Nowy partner Wyższej Szkoły Handlowej z Oviedo w Hiszpanii!

Piątek, 06 Sierpień 2010, 09:16

Już od następnego roku studenci Zarządzania, Turystyki i rekreacji, Finansów i rachunkowości oraz Europeistyki będą mogli uczyć się w stolicy Asturii w ramach programu ERASMUS. To efekt porozumienia o współpracy, zawartego pomiędzy uczelniami, które podpisane zostało 26 lipca 2010 roku na Uniwersytecie w Oviedo. Umowę z tym prestiżowym uniwersytetem sfinalizowana została przez Martę Kłosowską – Koordynatorkę Programu Erasmus oraz Anetę Rawecką – Dyrektor Marketingu Wyższej Szkoły Handlowej.

czytaj dalej

Informatyka jako kierunek zamawiany w WSZ „Edukacja” we Wrocławiu

Czwartek, 05 Sierpień 2010, 13:38

Wyższa Szkoła Zarządzania „Edukacja” otrzyma 4 mln złotych rządowego dofinansowania na rozwój studiów dziennych na kierunku Informatyka. Wniosek naszej Uczelni znalazł się na liście projektów pozytywnie ocenionych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu kierunków zamawianych.

czytaj dalej


poprzednia  | 1 | 2 | ...  | 30 | 31 | 32 | 33 | następna

Najczęściej oglądane prezentacje:

1. Uniwersytet Wrocławski
Wrocław, dolnośląskie
2. Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
Warszawa, mazowieckie
3. Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego WAT
Warszawa, mazowieckie
4. Akademia Humanistyczna im. Aleksandra Gieysztora
Pułtusk, mazowieckie
5. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Wrocław, dolnośląskie
6. Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Toruń, kujawsko-pomorskie
7. Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania
Łódź, łódzkie
8. Dolnośląska Szkoła Wyższa
Wrocław, dolnośląskie
9. Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
Lublin, lubelskie
10. Policealne Studium Aktorskie im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
11. Akademia Morska w Szczecinie
Szczecin, zachodniopomorskie
12. Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie
Szczytno, warmińsko-mazurskie
13. Akademia Makijażu Mokotowska
Warszawa, mazowieckie
14. Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu
Poznań, wielkopolskie
15. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Poznań, wielkopolskie
16. Politechnika Częstochowska
Częstochowa, śląskie
17. Uniwersytet Łódzki
Łódź, łódzkie
18. Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych
Dęblin, lubelskie
19. Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu
Wrocław, dolnośląskie
20. Akademia Morska w Gdyni
Gdynia, pomorskie
21. Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej
Warszawa, mazowieckie
22. Policealne Studium Zawodowe Plastyczne STUDIO SZTUKI
Warszawa, mazowieckie
23. Uczelnia Łazarskiego
Warszawa, mazowieckie
24. Szkoła Projektowania i Reklamy Policealne Studium Zawodowe
Łódź, łódzkie
25. Szkoła Policealna Integracyjna Masażu Leczniczego nr 2 w Krakowie
Kraków, małopolskie
26. Krakowskie Szkoły Artystyczne
Kraków, małopolskie
Ranking szkół WPROST
Copyright © 2018 pcart | Design: Kacper Kuciński | Webdeveloper: Piotr Dziembor | CMS: Łukasz Piec