Tu jesteś: Start Aktualnosci

Bezpłatne warsztaty przedmaturalne z Wiedzy o Społeczeństwie

Wtorek, 08 Luty 2011, 11:45

Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu po raz kolejny organizuje BEZPŁATNE warsztaty przedmaturalne z WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE, na które zaprasza wszystkich chętnych maturzystów.

Warsztaty zawierają tematykę związaną z najtrudniejszymi zagadnieniami realizowanymi na przedmiocie wiedza o społeczeństwie w szkole średniej. Uzupełnione będą stosownymi prezentacjami multimedialnymi a także ćwiczeniami z tekstem źródłowym.

czytaj dalej

29 marca 2011 - Częstochowskie Targi Edukacyjne

Poniedziałek, 31 Styczeń 2011, 13:39

czytaj dalej

„Organizator Megaimprez” - Jedyna taka specjalność w POLSCE dla Ciebie w WSH!

Czwartek, 20 Styczeń 2011, 13:06

Zostały ostatnie wolne miejsca na unikatową specjalność na studiach II Stopnia na kierunku Zarządzanie prowadzoną całkowicie w języku angielskim „Organizator Megaimprez”.

czytaj dalej

Specjalistyczne studia współfinansowane ze środków UE – zarządzanie bezpieczeństwem lotnictwa cywilnego

Wtorek, 18 Styczeń 2011, 11:25

Partnerstwo Dolnośląskiej Szkoły Wyższej i Portu Lotniczego we Wrocławiu S.A.

W Dolnośląskiej Szkole Wyższej ruszyła rekrutacja na nowy kierunek studiów II stopnia (uzupełniające magisterskie) bezpieczeństwo narodowe, specjalność zarządzanie bezpieczeństwem lotnictwa cywilnego, które współfinansowane są ze środków UE. Specjalność, w której partnerem jest Port Lotniczy Wrocław SA, realizowana jest w ramach projektu: Rozwój potencjału dydaktycznego Dolnośląskiej Szkoły Wyższej.

czytaj dalej

WIT zaprasza na 3 - letnie studia I stopnia kierunek Administracja - projekt dofinansowany z funduszy UE

Poniedziałek, 17 Styczeń 2011, 10:35

Zostań naszym studentem!
WIT zaprasza na 3 - letnie studia I stopnia kierunek Administracja - projekt dofinansowany z funduszy UE 40 miejsc dofinansowywanych - dzięki dotacji czesne tylko 240 zł miesięcznie Pierwsze zajęcia rozpoczynają się 12 marca 2011 Zajęcia odbywają się, co dwa tygodnie w sesjach dwudniowych: sobota, niedziela

czytaj dalej

A propos PR… spotkanie z Aliną Stahl

Czwartek, 13 Styczeń 2011, 15:20

W najbliższą niedzielę (16 stycznia 2011 r.), w ramach comiesięcznych spotkań dotyczących problematyki public relations, gościem red. Wiesława Gałązki z DSW będzie Alina Stahl - Dyrektor Departamentu PR i Komunikacji w Euro Banku SA. Tematem przewodnim spotkania będzie public relations w sytuacjach kryzysowych.

czytaj dalej

Zawody okręgowe 52. edycji Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Czwartek, 13 Styczeń 2011, 09:06

Zawody okręgowe 52. edycji Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym zostaną przeprowadzone 15 stycznia 2011 r. w auli Dolnośląskiej Szkoły Wyższej przy ul. Strzegomskiej 55. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji Olimpiady jest „Sport w życiu społecznym”.

Dolnośląska Szkoła Wyższa znalazła się w gronie 16 najlepszych uczelni publicznych i niepublicznych w kraju, tworzących Komitety Okręgowe Olimpiady, która w tym roku została objęta honorowym patronatem Bronisława Komorowskiego, Prezydenta RP. W 2008 r. Rafał Dutkiewicz, Prezydent Wrocławia zgodził się objąć honorowym patronatem zawody okręgowe Olimpiady we Wrocławiu.

czytaj dalej

W dniach od 11 do 14 stycznia 2011 odbywać się będą Podkarpackie Spotkania Edukacyjne.

Wtorek, 04 Styczeń 2011, 11:55

Serdecznie zapraszamy młodzież szkół ponadgimnazjalnych do odwiedzenia
targów.
Skorzystajcie z szansy bezpośredniego kontaktu z uczelniami, które przygotowały
dla Was profesjonalną ofertę. Będziecie mogli rozmawiać z pracownikami i studentami
poszczególnych uczelni. To najbardziej wiarygodne źródło, pytajcie o wszystko: zasady
rekrutacji, warunki studiowania, zakwaterowanie – domy studenckie, wymiana studencka
z uczelniami zagranicznymi. Przekonacie się o słuszności podjętej już decyzji o wyborze
uczelni, bądź też poszukacie innej. Jest jeszcze czas na korektę swoich planów pod kątem
przyszłego kierunku studiów jak i wyboru przedmiotów branych pod uwagę przy rekrutacji.
W profesjonalnie przygotowanych stoiskach ze swoją ofertą czekają na Was pracownicy
działów promocji oraz studenci poszczególnych uczelni, które goszczą w naszych miastach.

Do zobaczenia na Podkarpackich Spotkaniach Edukacyjnych 2011.

czytaj dalej

Prestiżowe studia MBA w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu

Poniedziałek, 20 Grudzień 2010, 12:38

Wyższa Szkoła Handlowa z dumą przedstawia swój najnowszy i zarazem najbardziej elitarny produkt - studia MBA.
Program MBA w WSH, we współpracy z Leipzig Graduate School of Management, przygotowany został z myślą o ludziach, którzy na co dzień pracują na stanowiskach kierowniczych w średnich i dużych firmach oraz organizacjach: menedżerowie wyższego szczebla, dyrektorzy, przedsiębiorcy, jednak często nie posiadających wykształcenia kierunkowego w tym zakresie. Istotą programu MBA jest wykorzystanie posiadanych już przez uczestników doświadczeń zawodowych z wielu sektorów oraz wsparcie procesu kształcenia poprzez efektywne strategie zarządzania z wykorzystaniem studium przypadków, symulacji oraz wiedzy praktycznej ekspertów.

czytaj dalej

Częstochowskie Targi Edukacyjne 2011

Wtorek, 14 Grudzień 2010, 14:47

29 marca 2011 roku

Częstochowskie Targi Edukacyjne to szansa i doskonała okazja do przedstawienia szerokiej oferty edukacyjnej Wyższych Uczelni i instytucji związanych z oświatą.

czytaj dalej

Podkarpackie Spotkania Edukacyjne 2011

Poniedziałek, 13 Grudzień 2010, 09:13

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Podkarpackich Spotkaniach Edukacyjnych 2011.

czytaj dalej

Wykładowcy WSH u Ambasadora Polski w Waszyngtonie

Piątek, 10 Grudzień 2010, 10:23

Pięcioro wykładowców Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu wzięło udział w spotkaniu z prof. Leszkiem Balcerowiczem w Ambasadzie Polskiej w Waszyngtonie.

Przedstawiciele uczelni ze stolicy Dolnego Śląska skorzystali z zaproszenia dla American University w Waszyngtonie, gdzie od kilku tygodniu odbywają staż naukowy.

czytaj dalej

Jesienny Ogród Sztuk w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Informatycznej w Warszawie

Poniedziałek, 06 Grudzień 2010, 14:57

W dniach 10-11 grudnia 2010 roku w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Informatycznej w Warszawie odbędzie się „Jesienny Ogród Sztuk” - cykl warsztatów i spotkań skierowanych do młodzieży zainteresowanej rozwijaniem swoich talentów artystycznych.

czytaj dalej

A propos PR… spotkanie z Adamem Łaszynem

Czwartek, 02 Grudzień 2010, 17:14

Adam Łaszyn, szef i założyciel warszawskich agencji Alert Media Communications, MeritumLAB oraz Eskadra Publica, jeden z 50 najbardziej wpływowych Polaków, będzie w najbliższą niedzielę gościem red. Wiesław Gałązki w ramach comiesięcznych spotkań, poświęconych problematyce public relations.

czytaj dalej

Seminarium Mechatroniczne w PWSW w Przemyślu

Czwartek, 02 Grudzień 2010, 13:36

Instytut Mechatroniki Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu ma zaszczyt zaprosić na seminarium techniczne pt. Innowacyjne układy automatyki. Mechatroniczne systemy edukacyjne firmy SMC.

czytaj dalej

Podsumowanie Podkarpackich Spodkań Edukacyjnych 2010

Środa, 24 Listopad 2010, 12:46

Otwarcie Spotkań Edukacyjnych w Dębicy

We wtorek 16 listopada 2010r. rozpoczął się cykl imprez odbywający się pod nazwą Podkarpackie Spotkania Edukacyjne.

czytaj dalej

Woda w konflikcie. Konflikt o wodę.

Środa, 24 Listopad 2010, 09:40

Zapraszamy na spotkanie z Piotrem Sasinem, koordynatorem misji PAH w Sudanie i Justyną Stępień, Dyrektorem PR PAH, które odbędzie się 25 listopada (czwartek) w auli Wydziału Nauk Pedagogicznych DSW.

czytaj dalej

Bezpłatne warsztaty przedmaturalne z matematyki na PWSW w Przemyślu

Poniedziałek, 22 Listopad 2010, 11:23

Z radością zawiadamiamy, iż Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu organizuje bezpłatne warsztaty z matematyki. Mają one na celu przygotowanie uczniów do zdania egzaminu dojrzałości z tego przedmiotu.

czytaj dalej

Rekrutacja na bezpłatne szkolenie dla kobiet !!

Czwartek, 18 Listopad 2010, 10:46

Menedżer Wyższego Szczebla

Choć kobiety stanowią ponad połowę społeczeństwa, a wiele z nich może poszczycić się wykształceniem wyższym niż mężczyźni i doskonałymi kwalifikacjami, nadal trudno im osiągnąć najwyższe stanowiska kierownicze. W 50 notowanych na giełdzie największych spółkach, w każdym z krajów Unii Europejskiej, kobiety zajmują średnio 11% stanowisk menedżerskich wyższego szczebla oraz 4% stanowisk prezesów i szefów rad nadzorczych. Nie znaleziono, oprócz stereotypów, istotnych różnic między kobietami i mężczyznami, które uzasadniałyby ich dyskryminację w zarządzaniu. Rozwiązania ustawodawcze krajów, na rzecz równouprawnienia kobiet powinny wystarczać i nie stanowią barier w przedsiębiorczości i ich awansach kierowniczych. Analiza rzeczywistości jednak upoważnia do stwierdzenia, że w dalszym ciągu kobiety w zarządzaniu mają równe prawa i kompetencje, lecz nierówne szanse. By wspomóc kobiety w ich karierze przygotowano dla nich szkolenia pozwalające uzyskać wiedzę i umiejętności w obszarze zarządzania na wyższym szczeblu kierowniczym.

czytaj dalej

A propos PR… spotkanie z Pawłem Sanowskim

Czwartek, 18 Listopad 2010, 10:36

W ramach comiesięcznych spotkań, poświęconych problematyce public relations, tym razem zapraszamy na warsztaty z Pawłem Sanowskim, współzałożycielem i prezesem Instytutu Monitorowania Mediów.

czytaj dalej

Dni Erasmusa w WSH we Wrocławiu

Wtorek, 16 Listopad 2010, 11:39

Na początku listopada w Wyższej Szkole Handlowej przy ul. Ostrowskiego 22 odbyły się Dni Erasmusa, które cieszyły się dużym zainteresowaniem studentów. Swobodna komunikacja w językach obcych, poznawanie krajów i ich kultur to cenione przez nich praktyczne umiejętności.

czytaj dalej

Zapraszamy do odwiedzenia Podkarpackich Spotkań Edukacyjnych

Wtorek, 09 Listopad 2010, 10:52

Miło nam poinformować, ze w dniach od 16 do 19 listopada 2010 odbywać się będą Podkarpackie Spotkania Edukacyjne – edycja jesienna

czytaj dalej

Seminarium Techniczne na PWSW w Przemyślu

Poniedziałek, 08 Listopad 2010, 11:06

Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu ma zaszczyt poinformować i zaprosić na seminarium techniczne organizowane przez Instytut Mechatroniki PWSW. Temat seminarium: Prezentacja zastosowań dydaktycznych najnowszego systemu MTS CNC CAD/CAM do nauki programowania obrabiarek sterowanych numerycznie.
Spotkanie odbędzie się 18 listopada 2010 r. o godz. 10.00, w Auli Uczelnianej Kolegium Wschodniego PWSW przy ul. Tymona Terleckiego 2.

Szczegółowe informacje uzyskać można w Instytucie Mechatroniki, tel. 16 676 05 48 w. 22.

czytaj dalej

Bezpłatne szkolenia dla nauczycieli zawodu w DSW

Poniedziałek, 08 Listopad 2010, 09:46

Projekt: Dokształcanie nauczycieli – inwestycja w przyszłe pokolenia
Do 20 listopada trwa rekrutacja na bezpłatne szkolenia organizowane przez Dolnośląską Szkołę Wyższą w ramach projektu: „Dokształcanie nauczycieli – inwestycja w przyszłe pokolenia”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Szkolenie adresowane jest do 90 nauczycieli przedmiotów zawodowych z terenu województwa dolnośląskiego.

czytaj dalej

Na najlepsze stypendium do Wrocławia

Środa, 27 Październik 2010, 09:25

Znamy najlepsze programy stypendialne w Polsce. Wśród wyróżnionych fundatorów jest koncern METRO GROUP, który swoim stypendystom finansuje studia w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu oraz zakwaterowanie w stolicy Dolnego Śląska.

czytaj dalej


poprzednia  | 1 | 2 | ...  | 30 | 31 | 32 | 33 | następna

Najczęściej oglądane prezentacje:

1. Uniwersytet Wrocławski
Wrocław, dolnośląskie
2. Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
Warszawa, mazowieckie
3. Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego WAT
Warszawa, mazowieckie
4. Akademia Humanistyczna im. Aleksandra Gieysztora
Pułtusk, mazowieckie
5. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Wrocław, dolnośląskie
6. Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Toruń, kujawsko-pomorskie
7. Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania
Łódź, łódzkie
8. Dolnośląska Szkoła Wyższa
Wrocław, dolnośląskie
9. Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
Lublin, lubelskie
10. Policealne Studium Aktorskie im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
11. Akademia Morska w Szczecinie
Szczecin, zachodniopomorskie
12. Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie
Szczytno, warmińsko-mazurskie
13. Akademia Makijażu Mokotowska
Warszawa, mazowieckie
14. Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu
Poznań, wielkopolskie
15. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Poznań, wielkopolskie
16. Politechnika Częstochowska
Częstochowa, śląskie
17. Uniwersytet Łódzki
Łódź, łódzkie
18. Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych
Dęblin, lubelskie
19. Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu
Wrocław, dolnośląskie
20. Akademia Morska w Gdyni
Gdynia, pomorskie
21. Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej
Warszawa, mazowieckie
22. Policealne Studium Zawodowe Plastyczne STUDIO SZTUKI
Warszawa, mazowieckie
23. Uczelnia Łazarskiego
Warszawa, mazowieckie
24. Szkoła Projektowania i Reklamy Policealne Studium Zawodowe
Łódź, łódzkie
25. Szkoła Policealna Integracyjna Masażu Leczniczego nr 2 w Krakowie
Kraków, małopolskie
26. Krakowskie Szkoły Artystyczne
Kraków, małopolskie
Ranking szkół WPROST
Copyright © 2018 pcart | Design: Kacper Kuciński | Webdeveloper: Piotr Dziembor | CMS: Łukasz Piec